Strony WWW

realizacja stron WWW
Czas realizacji strony internetowej
Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej jest dość zróżnicowany. W dużej mierze uzależnione to jest od stopnia złożoności danej strony internetowej. Jeżeli strona zawierać będzie jedynie dane informacyjne z kilkoma podstronami i formularzem kontaktowym to czas na wykonanie takiej strony
z pewnością będzie o połowę krótszy niż przy rozbudowanej stronie dla Firmy z autorskim panelem CMS. Często podczas realizacji rozbudowanych stron Klient, życzy sobie wiele nowych bądź nowatorskich funkcjonalności, które nierzadko wymagają Opracowania i stworzenia zupełnie nowych idei, napisania indywidualnych skryptów będącymi nowym autorskim projektem. Takie Strony internetowe realizowane są i dopasowywana do wymogów Klienta aż osiągnięte zostanie pełne zadowolenie z wykonanej pracy.
W większości przypadków projekt graficzny przedstawiony jest w ciągu 3 dni od rozpoczęcia współpracy. Prace programistyczne nad wykonaniem standardowej strony internetowej trwają do dwóch tygodni, projekty złożone i rozbudowane najczęściej do 30 dni.

Oczywiście nadmienić należy, że ostateczny czas realizacji uzależniony jest także od zaangażowania Klienta w proces tworzenia strony. Czas realizacji projektu można znacznie skrócić dzięki doskonałej współpracy z Klientem, na przykład, w formie dobrze skompletowanego materiału, jasnej wizji tego jak wyobraża sobie swoją stronę internetową.

Proces Tworzenia
  • Rozmowa tudzież konsultacja z Klientem by zrozumieć jego oczekiwania,
  • Stworzenie szaty graficznej, jednej lub kilku wersji,
  • Wybór i akceptacja projektu graficznego, po czym można przystąpić do uzupełniania witryny
    o materiały dostarczone przez klienta,
  • Testowanie serwisu, odbywa się również podczas całej fazy tworzenia.

Po zakończeniu prac w dalszej części staram się pokazać, jak osoba odbierająca stronę internetową może samodzielnie wprowadzać zmiany, aktualizację ją poprzez system zarządzania treścią - CMS. Na co warto zwrócić uwagę, aby w pełni wykorzystać funkcjonalność strony i jak najlepiej wypromować stronę WWW w wyszukiwarkach internetowych głównie Google.pl

Informacje

Pozycjonowanie - Zamów audyt strony
pod kątem SEO.

Kontakt

DartEye
41-300 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
Telefon: +48 609 735 948

Darmowa wycena

Skorzystaj z zamieszczonego poniżej formularza,
aby otrzymać bezpłatną analizę strony, wraz
z wyceną pozycjonowania.